KURSY

kursy

Kursy osobiste i szkolenia internetowe

Pełną gamę moich kursów znajdziesz na stronach:

 

KURSY OSOBISTE I INTERNETOWE – wykaz

http://kosmetyka-fitness.pl/kosmetyka-kurs-online.html – kurs kosmetyczny dla każdej kobiety. Wygodnie, bez wychodzenia z domu!

http://kosmetyka-fitness.pl/akademia-rozwoju-online.html – rozwój osobisty – roczna szkoła. Poznaj skuteczne metody rozwoju osobistego i tajniki przedsiębiorczości.

http://kosmetyka-fitness.pl/asertywnosc-kurs-online.html – pokochaj siebie, rozwiń poczucie własnej wartości i bądź asertywna! Ten kurs to prawdziwa szkoła budowania szacunku do siebie. Dowiesz się tu też, jak rozpoznawać manipulacje i jak na nie reagować.

http://kosmetyka-fitness.pl/tworcza-wyobraznia-kurs.html – twórcza wyobraźnia dla zdrowia i sukcesu. Osiągaj cele z wyobraźnią!

http://kosmetyka-fitness.pl/programowanie-umyslu-kurs.html – programowanie umysłu – zmień siebie i swoje życie na lepsze! Niezwykle skuteczna, autorska metoda. Sprawdź ją!

http://kosmetyka-fitness.pl/umysl-zdrowie-kurs.html – jak umysłem wpływać na zdrowie – jedyny taki kurs na świecie! Metoda PNR – PsychoNeuroRegulacji oparta na nauce medycznej zwanej psychoneuroimmunologią.

http://kosmetyka-fitness.pl/techniki-relaksu-kurs.html – uwolnij się od stresu – techniki relaksu dla każdego. Stres nie tylko pogarsza samopoczucie, ale i niszczy zdrowie. Poznaj skuteczne metody na radzenie sobie ze stresem.

http://kosmetyka-fitness.pl/uzdrawianie-uczuc-kurs.html – uzdrów swoje uczucia i bądź szczęśliwa!

http://kosmetyka-fitness.pl/przeciw-depresji.html – przeciw depresji – DARMOWY KURS.

http://kosmetyka-fitness.pl/rytualy-tybetanskie-kurs.html – odmładzające ćwiczenia tybetańskie – skorzystaj z wiedzy przodków i odmłódź się!

Zapraszam do zapoznawania się z programami kursów i korzystania z nich.

 

Leave a reply